Ergodic properties of generalized Ornstein-Uhlenbeck processes

Kevei, Péter [Kevei, Péter (Sztochasztika), szerző] MTA-SZTE Analízis és Sztochasztika Kutatócsoport (SZTE / TTIK / MI)

Angol nyelvű Tudományos Szakcikk (Folyóiratcikk)
Megjelent: STOCHASTIC PROCESSES AND THEIR APPLICATIONS 0304-4149 128 (1) pp. 156-181 2018
  • Gazdaságtudományi Doktori Minősítő Bizottság: B
  • SJR Scopus - Applied Mathematics: D1
Azonosítók
Szakterületek:
    Hivatkozás stílusok: IEEEACMAPAChicagoHarvardCSLMásolásNyomtatás
    2020-09-19 12:07