Implicit renewal theory in the arithmetic case

Kevei, Péter [Kevei, Péter (Sztochasztika), szerző] MTA-SZTE Analízis és Sztochasztika Kutatócsoport (SZTE / TTIK / MI)

Angol nyelvű Tudományos Szakcikk (Folyóiratcikk)
Megjelent: JOURNAL OF APPLIED PROBABILITY 0021-9002 1475-6072 54 (3) pp. 732-749 2017
  • Gazdaságtudományi Doktori Minősítő Bizottság: B
  • SJR Scopus - Mathematics (miscellaneous): Q2
Azonosítók
Szakterületek:
    Hivatkozás stílusok: IEEEACMAPAChicagoHarvardCSLMásolásNyomtatás
    2020-09-18 19:59