Baum-Katz type theorems with exact threshold

Richárd, Balka [Balka, Richárd (Matematika), szerző]; Tibor, Tómács [Tómács, Tibor (valószínűségszámítás), szerző] Alkalmazott Matematika Tanszék (EKE / IK / MII)

Angol nyelvű Tudományos Szakcikk (Folyóiratcikk)
Megjelent: STOCHASTICS 1744-2508 1744-2516 90 (4) pp. 473-503 2018
  • Gazdaságtudományi Doktori Minősítő Bizottság: C
  • SJR Scopus - Modeling and Simulation: Q2
Azonosítók
Szakterületek:
    Hivatkozás stílusok: IEEEACMAPAChicagoHarvardCSLMásolásNyomtatás
    2020-11-24 05:21