Homotopy continuation for characteristic roots of delay differential equations using the Lambert W function

Surya, Samukham; Vyasarayani, C P; Kalmár-Nagy, Tamás [Kalmár-Nagy, Tamás (Áramlástan, Elmél...), szerző] Áramlástan Tanszék (BME / GPK)

Angol nyelvű Tudományos Szakcikk (Folyóiratcikk)
Megjelent: JOURNAL OF VIBRATION AND CONTROL 1077-5463 1741-2986 24 (17) pp. 3944-3951 2018
  • SJR Scopus - Aerospace Engineering: Q1
Azonosítók
Szakterületek:
    Hivatkozás stílusok: IEEEACMAPAChicagoHarvardCSLMásolásNyomtatás
    2021-10-26 08:07