On additive functions with additional derivation properties

Grünwald, Richárd [Grünwald , Richárd (analízis), szerző] Analízis Tanszék (DE / TTK / MatI); Páles, Zsolt ✉ [Páles, Zsolt (Matematikai analí...), szerző] Analízis Tanszék (DE / TTK / MatI)

Angol nyelvű Tudományos Szakcikk (Folyóiratcikk)
Megjelent: PUBLICATIONES MATHEMATICAE DEBRECEN 0033-3883 2064-2849 99 (1-2) pp. 201-221 2021
  • SJR Scopus - Mathematics (miscellaneous): Q2
Hivatkozás stílusok: IEEEACMAPAChicagoHarvardCSLMásolásNyomtatás
2021-10-28 03:59