Hausdorff dimension of planar self-affine sets and measures

Bárány, Balázs [Bárány, Balázs (sztochasztika), szerző] MTA-BME Sztochasztika Kutatócsoport (BME / TTK / MI / SZT); Sztochasztika Tanszék (BME / TTK / MI); Hochman, Michael; Rapaport, Ariel

Angol nyelvű Szakcikk (Folyóiratcikk) Tudományos
Megjelent: INVENTIONES MATHEMATICAE 0020-9910 1432-1297 216 (3) pp. 601-659 2019
  • SJR Scopus - Mathematics (miscellaneous): D1
Hivatkozás stílusok: IEEEACMAPAChicagoHarvardCSLMásolásNyomtatás
2024-04-19 11:23