Tail Probabilities of St. Petersburg Sums, Trimmed Sums, and Their Limit

Berkes, István [Berkes, István (Valószínűségelmél...), szerző] Valószínűségszámítás és Statisztika (MTA RAMKI); Györfi, László [Györfi, László (Matematika), szerző] Számítástudományi és Információelméleti Tanszék (BME / VIK); Kevei, Péter [Kevei, Péter (Sztochasztika), szerző]

Angol nyelvű Tudományos Szakcikk (Folyóiratcikk)
Megjelent: JOURNAL OF THEORETICAL PROBABILITY 0894-9840 1572-9230 30 (3) pp. 1104-1129 Paper: 10.1007/s10959-016-0677-5 2017
  • SJR Scopus - Mathematics (miscellaneous): Q1
Azonosítók
Szakterületek:
    Hivatkozás stílusok: IEEEACMAPAChicagoHarvardCSLMásolásNyomtatás
    2020-09-19 12:12