Lebesgue type decompositions for linear relations and Ando's uniqueness criterion

Hassi, S.; Sebestyén, Z. [Sebestyén, Zoltán (Funkcionálanalízis), szerző] Alkalmazott Analízis és Számításmatematikai Tan... (ELTE / TTK / Mat_I); De, Snoo H.

Angol nyelvű Tudományos Szakcikk (Folyóiratcikk)
Megjelent: ACTA SCIENTIARUM MATHEMATICARUM - SZEGED 0001-6969 84 (3-4) pp. 465-507 2018
  • SJR Scopus - Analysis: Q3
Azonosítók
Hivatkozás stílusok: IEEEACMAPAChicagoHarvardCSLMásolásNyomtatás
2020-08-09 17:12