Asymptotic behavior of the generalized St. Petersburg sum conditioned on its maximum

Gábor, Fukker [Fukker, Gábor (Számítástudományok), szerző] Számítástudományi és Információelméleti Tanszék (BME / VIK); László, Györfi [Györfi, László (Matematika), szerző] Számítástudományi és Információelméleti Tanszék (BME / VIK); Péter, Kevei [Kevei, Péter (Sztochasztika), szerző] Bolyai Intézet (Matematikai Intézet) (SZTE / TTIK)

Angol nyelvű Tudományos Szakcikk (Folyóiratcikk)
Megjelent: BERNOULLI 1350-7265 22 (2) pp. 1026-1054 2016
  • SJR Scopus - Statistics and Probability: Q1
Azonosítók
Szakterületek:
    Hivatkozás stílusok: IEEEACMAPAChicagoHarvardCSLMásolásNyomtatás
    2020-09-18 19:37