On random disc polygons in smooth convex discs

F, Fodor [Fodor, Ferenc (Geometria), szerző] Bolyai Intézet (Matematikai Tanszékcsoport) (SZTE / TTIK); P, Kevei [Kevei, Péter (Sztochasztika), szerző] MTA-SZTE Analízis és Sztochasztika Kutatócsoport (SZTE / TTIK / MTCS); V, Vígh [Vígh, Viktor (Geometria), szerző] Bolyai Intézet (Matematikai Tanszékcsoport) (SZTE / TTIK)

Angol nyelvű Tudományos Szakcikk (Folyóiratcikk)
Megjelent: ADVANCES IN APPLIED PROBABILITY 0001-8678 46 (4) pp. 899-918 2014
  • Gazdaságtudományi Doktori Minősítő Bizottság: A
  • SJR Scopus - Applied Mathematics: Q2
Azonosítók
Szakterületek:
    Hivatkozás stílusok: IEEEACMAPAChicagoHarvardCSLMásolásNyomtatás
    2020-09-19 11:59