Characterization of Cesaro- and L-asymptotic limits of matrices

Gehér, Gy P [Gehér, György (Funkcionálanalízis), szerző] Bolyai Intézet (Matematikai Tanszékcsoport) (SZTE / TTIK); MTA-DE Lendület Funkcionálanalízis Kutatócsoport (DE / TTK)

Angol nyelvű Tudományos Szakcikk (Folyóiratcikk)
Megjelent: LINEAR AND MULTILINEAR ALGEBRA 0308-1087 1563-5139 63 (4) pp. 788-805 2015
  • SJR Scopus - Algebra and Number Theory: Q2
Azonosítók
Szakterületek:
    Hivatkozás stílusok: IEEEACMAPAChicagoHarvardCSLMásolásNyomtatás
    2021-10-18 00:31