Generating hierarchial scale-free graphs from fractals

J, Komjáthy [Komjáthy, Júlia (matematika), szerző] Sztochasztika Tanszék (BME / TTK / MI); K, Simon [Simon, Károly (Dinamikai rendsze...), szerző] Sztochasztika Tanszék (BME / TTK / MI)

Angol nyelvű Tudományos Szakcikk (Folyóiratcikk)
Megjelent: CHAOS SOLITONS & FRACTALS 0960-0779 44 (8) pp. 651-666 2011
  • SJR Scopus - Mathematics (miscellaneous): Q1
Azonosítók
Szakterületek:
    Hivatkozás stílusok: IEEEACMAPAChicagoHarvardCSLMásolásNyomtatás
    2022-01-28 18:45