Matching three moments with minimal acyclic phase type distributions

Bobbio, A; Horvath, A; Telek, M [Telek, Miklós (Sztochasztikus mo...), szerző] Hálózati Rendszerek és Szolgáltatások Tanszék (BME / VIK)

Angol nyelvű Szakcikk (Folyóiratcikk) Tudományos
Megjelent: STOCHASTIC MODELS 1532-6349 1532-4214 21 (2-3) pp. 303-326 2005
  • Szociológiai Tudományos Bizottság: D nemzetközi
  • SJR Scopus - Applied Mathematics: Q2
Azonosítók
Szakterületek:
  • Matematika
Hivatkozás stílusok: IEEEACMAPAChicagoHarvardCSLMásolásNyomtatás
2024-04-15 15:13