Generalized n-Paul paradox

Kevei, P [Kevei, Péter (Sztochasztika), szerző] MTA-SZTE Analízis és Sztochasztika Kutatócsoport (SZTE / TTIK / MTCS)

Angol nyelvű Tudományos Szakcikk (Folyóiratcikk)
Megjelent: STATISTICS & PROBABILITY LETTERS 0167-7152 1879-2103 77 (11) pp. 1043-1049 2007
  • Gazdaságtudományi Doktori Minősítő Bizottság: B
  • Szociológiai Tudományos Bizottság: B
  • SJR Scopus - Statistics and Probability: Q3
Szakterületek:
    Hivatkozás stílusok: IEEEACMAPAChicagoHarvardCSLMásolásNyomtatás
    2020-09-19 11:40