Counting minimal reactions with specific conditions in R4

Szalkai, Balázs [Szalkai, Balázs (Matematika), szerző] PhD Informatika Doktori Iskola (ELTE / IK); Szalkai, István [Szalkai, István (matematikai model...), szerző] Matematika Tanszék (PE / MIK)

Angol nyelvű Tudományos Szakcikk (Folyóiratcikk)
Megjelent: JOURNAL OF MATHEMATICAL CHEMISTRY 0259-9791 1572-8897 49 (5) pp. 1071-1085 2011
  • SJR Scopus - Chemistry (miscellaneous): Q2
Azonosítók
Szakterületek:
    Hivatkozás stílusok: IEEEACMAPAChicagoHarvardCSLMásolásNyomtatás
    2021-10-27 08:14