On the Shyr–Yu theorem

Dömösi, Pál [Dömösi, Pál Béla (Számítástudomány), szerző] Matematika és Informatika Intézet (NYF); Horváth, Géza [Horváth, Géza (Formális nyelvek), szerző] Informatikai Kar (DE); Vuillon, Laurent

Angol nyelvű Tudományos Szakcikk (Folyóiratcikk)
Megjelent: THEORETICAL COMPUTER SCIENCE 0304-3975 410 (47) pp. 4874-4877 2009
  • SJR Scopus - Computer Science (miscellaneous): Q1
Azonosítók
Szakterületek:
    Hivatkozás stílusok: IEEEACMAPAChicagoHarvardCSLMásolásNyomtatás
    2021-10-23 03:38