Some periodicity of words and Marcus contextual grammars

Dömösi, Pál [Dömösi, Pál Béla (Számítástudomány), szerző] Matematika és Informatika Intézet (NYF); Informatikai Kar (DE); Horváth, Géza [Horváth, Géza (Formális nyelvek), szerző] Informatikai Kar (DE); Ito, Masami; Shikishima-Tsuji, Kayoko

Angol nyelvű Tudományos Szakcikk (Folyóiratcikk)
Megjelent: VIETNAM JOURNAL OF MATHEMATICS 2305-221X 2305-2228 34 (4) pp. 381-387 2006
    Azonosítók
    Hivatkozás stílusok: IEEEACMAPAChicagoHarvardCSLMásolásNyomtatás
    2021-10-23 03:35