On the GCD-s of k consecutive terms of Lucas sequences

L, Hajdu [Hajdu, Lajos (Számelmélet), szerző] Matematikai Intézet (DE / TTK); M, Szikszai [Szikszai, Márton (Matematika, Száme...), szerző] Matematikai Intézet (DE / TTK)

Angol nyelvű Tudományos Szakcikk (Folyóiratcikk)
Megjelent: JOURNAL OF NUMBER THEORY 0022-314X 1096-1658 132 (12) pp. 3056-3069 2012
  • SJR Scopus - Algebra and Number Theory: Q1
Azonosítók
Szakterületek:
    Hivatkozás stílusok: IEEEACMAPAChicagoHarvardCSLMásolásNyomtatás
    2020-08-05 01:40