Randomly weighted self-normalized Lévy processes

Kevei, Péter [Kevei, Péter (Sztochasztika), szerző] MTA-SZTE Analízis és Sztochasztika Kutatócsoport (SZTE / TTIK / MTCS); David, Mason

Angol nyelvű Tudományos Szakcikk (Folyóiratcikk)
Megjelent: STOCHASTIC PROCESSES AND THEIR APPLICATIONS 0304-4149 123 (2) pp. 490-522 2013
  • Gazdaságtudományi Doktori Minősítő Bizottság: B
  • SJR Scopus - Applied Mathematics: Q1
Azonosítók
Szakterületek:
    Hivatkozás stílusok: IEEEACMAPAChicagoHarvardCSLMásolásNyomtatás
    2020-09-19 12:11