The asymptotic distribution of randomly weighted sums and self-normalized sum

Kevei, Péter [Kevei, Péter (Sztochasztika), szerző] MTA-SZTE Analízis és Sztochasztika Kutatócsoport (SZTE / TTIK / MTCS); David, Mason

Angol nyelvű Tudományos Szakcikk (Folyóiratcikk)
Megjelent: ELECTRONIC JOURNAL OF PROBABILITY 1083-6489 17 (46) pp. 1-21 2012
  • Gazdaságtudományi Doktori Minősítő Bizottság: B
  • SJR Scopus - Statistics and Probability: Q1
Azonosítók
Szakterületek:
    Hivatkozás stílusok: IEEEACMAPAChicagoHarvardCSLMásolásNyomtatás
    2020-09-19 12:04