Stratégiai szövetségek és tartós vertikális kapcsolatok a magyar gazdaságban

Szanyi, M [Szanyi, Miklós (A világgazdaság é...), author] Institute of World Economics (KRTK)

Hungarian Scientific Article (Journal Article)
Published: VEZETÉSTUDOMÁNY 0133-0179 32 (1) pp. 31-37 2001
  • Gazdaságtudományi Doktori Minősítő Bizottság: B hazai
  • Regionális Tudományok Bizottsága: C hazai
  • Szociológiai Tudományos Bizottság: C hazai
  • Állam- és Jogtudományi Bizottság: C hazai
Identifiers
  • MTMT: 190958
Subjects:
    Citation styles: IEEEACMAPAChicagoHarvardCSLCopyPrint
    2021-09-23 16:29