Power classes of recurrence sequences

Liptai, K [Liptai, Kálmán (Számelmélet), szerző] Alkalmazott Matematika Tanszék (EKF / TTK / MII); Szalay, L [Szalay, László (Számelmélet), szerző] Közgazdaságtudományi Kar (NymE)

Angol nyelvű Tudományos Szakcikk (Folyóiratcikk)
Megjelent: PUBLICATIONES MATHEMATICAE DEBRECEN 0033-3883 2064-2849 65 (3-4) pp. 421-428 2004
  • SJR Scopus - Mathematics (miscellaneous): Q2
Azonosítók
Szakterületek:
    Hivatkozás stílusok: IEEEACMAPAChicagoHarvardCSLMásolásNyomtatás
    2021-05-14 03:45