Numerical interface curves for some nonlinear diffusion equations

Biro, Zsolt [Biró, Zsolt Péter (Parciális differe...), szerző] Rendszer és Irányításelméleti Kutatólaboratórium (SZTAKI); Vicsek, Maria [Vicsek, Tamásné (Alkalmazott matem...), szerző] MTA Számítástechnikai és Automatizálási Kutatói...

Angol nyelvű Tudományos Szakcikk (Folyóiratcikk)
Megjelent: NUMERICAL ALGORITHMS 1017-1398 1572-9265 21 (1-4) pp. 87-96 1999
  • SJR Scopus - Applied Mathematics: Q2
Azonosítók
Szakterületek:
    Hivatkozás stílusok: IEEEACMAPAChicagoHarvardCSLMásolásNyomtatás
    2021-03-03 19:33