Relationship between the geometric parameters of rock fractures, the size of percolation clusters and REV

M, Tóth T [M. Tóth, Tivadar (Kőzettan), szerző] Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék (SZTE / TTIK / FFTCS); Vass, I

Angol nyelvű Tudományos Szakcikk (Folyóiratcikk)
Megjelent: MATHEMATICAL GEOSCIENCES 1874-8961 1874-8953 43 (1) pp. 75-97 2011
  • SJR Scopus - Earth and Planetary Sciences (miscellaneous): Q1
Szakterületek:
    Hivatkozás stílusok: IEEEACMAPAChicagoHarvardCSLMásolásNyomtatás
    2020-09-30 22:09