Golpar-Raboky E. Smith normal form using scaled extended integer ABS algorithms. (2012) ADVANCES IN INTELLIGENT AND SOFT COMPUTING 1867-5662 1867-5670 1615-3871 1860-0794 2194-5357 145 AISC VOL. 2 367-372
[Idézéskapcsolat:22651168]

Rekordtípus
Citation
MTMT azonosító
22651168
Státusz
Nyilvános
Nyilvános
Igen
Megjegyzés
T3 2011 2nd International Congress on Computer Applications and Computational Science, CACS 2011
Aktív cédulák
0
Régi időbélyeg
2018-09-13T12:07:22.000+0000
Törölt
Nem
Régi azonosító
12651168
Utolsó módosítás
2018-09-13T12:07:22.000+0000
Létrehozás dátuma
2012-10-17T07:28:17.000+0000
Közlemény
Jozsef Abaffy. A class of direct methods for linear systems. (1984) NUMERISCHE MATHEMATIK 0029-599X 0945-3245 45 3 361-376
Közlemény MTMT azonosítója
2026571
Kapcsolódó cikk
Golpar-Raboky E et al. Smith normal form using scaled extended integer ABS algorithms. (2012) ADVANCES IN INTELLIGENT SYSTEMS AND COMPUTING 2194-5357 2194-5365 1860-0794 1615-3871 145 AISC VOL. 2 367-372
Idézőközlemény MTMT azonosítója
22651168
Eredet
Scopus-RIS
Független
Igen
Független OK
Nem
Link
/api/citation/22651168
Címke
Golpar-Raboky E. Smith normal form using scaled extended integer ABS algorithms. (2012) ADVANCES IN INTELLIGENT AND SOFT COMPUTING 1867-5662 1867-5670 1615-3871 1860-0794 2194-5357 145 AISC VOL. 2 367-372
2020-10-02 01:43